• Broneeri arsti aeg mugavalt ja kiirelt meie iseteenindusest
  Broneeri aeg
 • Lisandus Smart-ID-ga autentimise võimalus.

  Smart-ID on lihtne, kiire ja turvaline viis oma isiku tuvastamiseks internetis.
  Broneeri aeg ning kasuta iseteeninduskeskkonda siin!

Qvalitas Arstikeskus on Eesti üks suurimaid eraarstikeskusi, mis pakub oma teenuseid aastast 1996. Pikkade aastate jooksul oleme omandanud parimad kogemused ja suudame oma klientidele pakkuda mugavat, professionaalset ja konfidentsiaalset teenust. Ravi kvaliteedis me allahindlust ei tee ja pakume oma klientidele alati parimat teenust.

Kuna meditsiin areneb väga suure kiirusega, siis peame väga oluliseks, et me suudaksime ajaga kaasas käia ja pakkuda oma klientidele võimalikult laia teenuste valikut koos kogenud ja professionaalsete arstidega. Meie arstikeskuses on võimalik abi saada kõigis levinud eriarstide teenuste osas. Lisaks püüame vastavalt klientide soovidele ja vajadustele luua uusi ja innovatiivseid tervishoiu teenuseid, nagu näiteks meie terviseaudit ja erinevad tervisepaketid.

Kuna me ise teenuste kvaliteedis järeleandmisi ei tee, siis nõuame seda ka oma koostööpartneritelt ning valime oma partneriteks vaid parimad. Näiteks spetsiifilisemad analüüsid saadame meie koostööpartneri Synlab laborisse. Lisaks on meil hea koostöö ka perearstidega väljaspool meie enda keskust. Kiire infovahetuse perearstidega tagab Digilooga liidestumine, mis annab kiire ülevaate patsiendi terviseandmetest.

Qvalitas Arstikeskus AS

 

Eesti Haigekassa poolt rahastatud teenused

Qvalitas Arstikeskus AS Tartu keskusel on Eesti Haigekassaga ravi rahastamise leping oftalmoloogia (silmaarst), neuroloogia (k.a. lasteneuroloogia) ja psühhiaatria erialadel. Teenindame ravijärjekorra alusel Eesti Haigekassa lepingu mahus. Erialaspetsialisti konsultatsioonile neuroloogia ja lasteneuroloogia erialale registreerimiseks on vajalik saatekiri. Väljaspool üldjärjekorda, ravikindlustuse või nõutava saatekirja puudumisel pakume tasulist vastuvõttu.

Eriarsti vastuvõtutasu (haigekassa poolt tasutud vastuvõtu korral) 5.-

Visiiditasu ei võeta: alla 2- e aastastelt lastelt; rasedatelt; vältimatut arstiabi vajavad patsiendid;kui kindlustatu suunatakse sellesama asutuse tervishoiutöötaja poolt sama asutuse  eriarsti juurde; kui kindlustatu suunatakse  teise raviasutuse sama eriala arsti poolt.

Juhul, kui Te ei ole rahul Teile osutatud Eesti Haigekassa poolt rahastatud tervishoiuteenusega on Teil õigus esitada kaebus ka järgnevatel aadressidel: Terviseamet (tel.794 3500, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.); Eesti Haigekassa (tel. 16363, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

 

 

Uudised

Kliendid meist

 • "Qvalitas on meie pikaajalise koostöö vältel meie äri vajadusi hästi toetanud. Oleme juurutanud mitmeid uusi võimalusi meie töötajate tervise hoidmiseks ja parandamiseks. Qvalitase abiga saame kõik töötervishoiuteenused ühest kohast. Peame oluliseks nende koostöövalmidust ning paidlikkust teenuse osutamisel."

  Katrin Meos

  Keskkonna-ja tööohutusspetsialist ABB AS-is

 • "Meie koostöö on aastast 2006. On oluline, et saame partneri kaudu kogupaketi teenuseid ehk kohustuslikud tervisekontrollid ja lisateenused. Üks olulisemaid näitajaid oli ka võõrkeelne arstiabi meie suurele välismaalaste ja nende perede kogukonnale. Qvalitas mõtleb, kuidas enda teenuseid laiendada ja pakub välja huvitavaid lisavõimalusi."

  Skype Technologies OÜ

 • "Qvalitas valisime koostööpartneriks seetõttu, et ta pakub võimalust läbida töötervishoiuarsti kontroll tervisebussis. Saame kõik oma töötajad õigeaegselt ning mugavalt kodu lähedale töötervishoiuarsti vastuvõtule suunata."

  Politsei- ja Piirivalveamet - Lääne prefektuur

  Mariann Nurmeste -Töökeskkonna juhtivspetsialist

 • "Meie koostöö on aastast 2005 ning selle ajaga oleme saavutanud parima koosluse, kus partner tunneb partneri vajadusi ning pakub parimat lahendust. Meile sobib bussiteenus, mis säästab aega ja raha ning on ka tihe koostöö töökeskkonna inseneridega töökeskkonna parendamise alal."

  Ensto Ensek AS

  Eve-Mai Lindau - Personalijuht

 • "Valisime Qvalitase koostööpartneriks, kuna hinna ja kvaliteedi suhe on omavahel paigas. Valikut mõjutas ka tervisebussi olemasolu, et tervisekontrollis käimine töötajatele mugavaks teha."

  Mecro AS

  Maris Trisberg - personalispetsialist